Web sitemizde gezinme esnasında sizlere daha iyi bir deneyim sunmak için tarayıcı çerezlerini kullanıyoruz. Çerez politikamızı inceleyin.

Kabul Et

Hakkımızda

Bursa’da 2014 yılından itibaren faaliyet gösteren, Veri Merkezi sektörüne öncülük eden DLL TEKNOLOJİ VERİ MERKEZİ HİZMETLERİ A.Ş.  Veri Merkezi, Hosting, Sunucu Barındırma Hizmetleri, Cloud Sunucu, Altyapı, İnternet ve Ses hizmetleri sağlayıcılığı yapıp, siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik çözümler sunmaktadır.

DLL TEKNOLOJİ VERİ MERKEZİ HİZMETLERİ A.Ş, yurtiçi ve yurtdışındaki yedekli bağlantıları sayesinde yüksek performanslı ve kesintisiz Veri Merkezi, Hosting, Sunucu Barındırma Hizmetleri, Cloud Sunucu, Altyapı, İnternet ve Ses hizmetleri sağlar.

DLL TEKNOLOJİ VERİ MERKEZİ HİZMETLERİ A.Ş Türkiye’de “Operatör Bağımsız” bir Veri Merkezidir. Veri güvenliği ve müşteri memnuniyetini esas alan firmamız kurumsal firmalara global standartlarda hizmetler sunar.

Tecrübemiz

Yılların deneyimi, pazar bilgisi ve alanında uzman çalışanlarının çözümcü yaklaşımının uyumlu bir şekilde bir araya gelmesi ile operasyonunda müşteri memnuniyetini ön planda tutan DLL TEKNOLOJİ VERİ MERKEZİ HİZMETLERİ A.Ş. kurumsal beklentileri anlamak ve karşılamak üzere sürekli kendini yeniliyor, yenilikçi çözümler geliştiriyor ve müşterilerine farklılık yaratarak onlara rekabet üstünlüğü kazandırmayı ve uzun vadeli çözüm ortağı olmayı hedefliyor.

Müşterilerimizin Memnuniyeti;

DLL TEKNOLOJİ VERİ MERKEZİ HİZMETLERİ A.Ş. teknik, satış ve yönetim birimlerinden oluşan genç, eğitimli, tecrübeli ve dinamik kadrosu profesyonel hizmet odaklı çalışıyor ve işlerini heyecanla yapıyorlar. Ekibimizin öncelikli hedefi, profesyonel, çözümcü ve kaliteli hizmet vererek, müşterilerimizin iş süreçlerine odaklanabilmeleri için iş yüklerini azaltarak ve tasarruf etmelerini sağlayarak müşterilerimizin memnun kalmasını sağlamaktır.

Hizmet Altyapımız;

DLL TEKNOLOJİ VERİ MERKEZİ HİZMETLERİ A.Ş. BURSA’nın ticaret merkezlerinden biri olan ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİNDE bulunan, Dünyada kabul gören Veri Merkezi standartlarında en üst seviyelerden biri olan Tier 3 standardına sahip, 1.000’i aşkın ulusal ve global firmaya İnternet ve Veri Merkezi hizmetleri sunmaktadır.

DLL TEKNOLOJİ VERİ MERKEZİ HİZMETLERİ A.Ş.’nin kurumlara fark yaratan hizmet altyapısını; Erişim Altyapısı ve Veri Merkezi Altyapısı bölümlerinden inceleyebilirsiniz.